Z Paszportem na... 9 Hills Festiwal w Chełmnie!

„Nasz festiwal jest takim wielkim, trzydniowym wehikułem czasu, którym możemy zabrać się w podróż do przeszłości Chełmna. Uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach będziemy mieli okazję zobaczyć, jak wyglądało życie mieszkańców miasta od średniowiecza po czasy współczesne. Wydarzenia rozgrywające się podczas festiwalu wpisane są w przestrzeń i architekturę miasta. Dla mieszkańców i turystów to okazja do odkrycia miejsc na co dzień niedostępnych, a dla tych, którzy je znają, spojrzenie na nie z nowej perspektywy”
- mówi Piotr Murawski, dyrektor festiwalu

Podczas festiwalu podwórka Starego Miasta zamieniają się w warsztaty sztuki, stają obszarem działań społecznych i animacyjnych. Będzie to więc świetna okazja, by poznać bliżej najbardziej urokliwe zakątki Chełmna i okolic. A skoro już wybierzemy się w podróż po regionie, czemu przy okazji nie włączyć się do paszportowej zabawy? W tym roku możemy zrobić to na dwa sposoby: pobierając paszportową aplikację na swój telefon lub wędrując z tradycyjną, drukowaną książeczką.

Wykaz punktów Informacji Turystycznej, miejsc pieczątkowych, kalendarz imprez paszportowych oraz regulamin konkursu na www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.
Aplikację mobilną, pobrać można tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.nogravity.torun.paszport

Zapraszamy !