Z Paszportem na... Festiwal Mocnych Brzmień!

Festiwal to jedyna taka impreza w naszym powiecie, na której fani cięższego grania mogą posłuchać zespołów na naprawdę wysokim poziomie. Festiwal podzielony jest na dwie części - pierwszego dnia odbywa się część konkursowa, w której biorą udział kapele stawiające pierwsze muzyczne kroki. Drugiego dnia koncert otwiera laureat pierwszego miejsca, a po nim grają zespoły, które zdobyły już uznanie szerszej publiczności. Warto w tym dniu odwiedzić Świecie!
- zaprasza Przemysław Drewkowski, muzyk i animator OKSiR w Świeciu

Słuchaj, zwiedzaj i zdobądź pieczątkę!
W tym roku wśród „weteranów” zagrają m.in. Faithless Ground, HeadUp, Mentally Blind, Mech i Hunter. Główna część imprezy odbędzie się na boisku przy zamku krzyżackim, będzie to więc okazja, by zwiedzić też najbardziej rozpoznawalny zabytek w mieście. Zamek w Świeciu to także jedno z miejsc biorące udział w paszportowe zabawie. W tym roku możemy dołączyć do niej na dwa sposoby: pobierając paszportową aplikację na telefon lub wędrując z tradycyjną, drukowaną książeczką.

Wykaz punktów Informacji Turystycznej, miejsc pieczątkowych, kalendarz imprez paszportowych oraz regulamin konkursu na www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.
Aplikację mobilną, pobrać można tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.nogravity.torun.paszport

Zapraszamy !