Z Paszportem na... Festiwal Smoczych Łodzi!

„25 sierpnia już po raz piąty spotkamy się w przystani nad Wisłą, gdzie odbywać się będą zmagania drużyn biorących udział w tegorocznym Festiwalu Smoczych Łodzi. W ubiegłym roku uczestniczyło w nim ponad 500 osób, a ponieważ wszystkie kluby, które brały udział w zeszłorocznych zawodach potwierdziły swoją obecność, spodziewamy się więc podobnej frekwencji. Jeszcze ustalamy z sędziami przebieg poszczególnych konkurencji, ale już dziś zapraszam wszystkich do Włocławka!”
- mówi Andrzej Walczak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku

Przez całe wakacje zachęcaliśmy do letnich wędrówek z Paszportem Turystycznym. Choć czasu jest coraz mniej, wciąż warto włączyć się do akcji, pobierając paszportową aplikację na swój telefon lub zwiedzając region z papierową książeczką. Wirtualne pieczątki możemy zbierać do końca sierpnia – w tym czasie warto odwiedzić włocławską przystań i wziąć udział w odbywającym się tam V Festiwalu Smoczych Łodzi. Do końca września natomiast możemy powalczyć
o nagrody podróżując z tradycyjnym paszportem.

Wykaz punktów Informacji Turystycznej, miejsc pieczątkowych, kalendarz imprez paszportowych oraz regulamin konkursu na www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.
Aplikację mobilną, pobrać można tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.nogravity.torun.paszport

Zapraszamy !